Portfolio
ukázky prací a realizací

Návrhy interiérů

Kuchyně, koupelny, obývací pokoje, ložnice, dětské pokoje, chodby, šatny.. Navrhnu pro Vás jakýkoli interiér, včetně nebytových prostor. 

Navrhnu konkrétní typy kuchyňských skřínek, kladečské plány na keramické obklady nebo dlažby, atypický nábytek pro obtížně řešitelné prostory, nábytek na míru, osvětlení,.. Součástí je samozřejmě i řešení 2D (půdorys, pohledy, výkresy pro stolaře pokud jsou třeba apod.) a odkazy na konkrétní použité vybavení, podle kterých si můžete zařízení nakoupit.

Designové návrhy

Návrhy různých dalších prvků, fasády, okolí domu, vstupní části, výlohy, části zahrad, teras, balkonů, pergoly, interiérové dekorace, oživení prázdných stěn a nevyužitých prostorů,... Studie rodinných domů nebo třeba úpravy stávajících návrhů.

Proměny

Ať už místností jako celku, nebo jednotlivých částí, úpravy dispozic a rozvržení místností či nábytku,.. Změny barevného řešení, nové ladění, dekorování..

Proměny a nové využití staršího či nepoužívaného nábytku, který vám třeba leží na půdě. Ráda dávám starým věcem nový život.

Online návrhy interiérů

Jste z větší dálky? Ani v tomto případě Vás nenechám na holičkách! :) Můžete využít službu online návrhu Vašeho interiéru, zapotřebí bude pouze řešený prostor změřit a vyfotit. Další postup už je na společné domluvě. Mám s tímto způsobem návrhů na dálku už dlouhodobě výborné zkušenosti, takže není čeho se bát :-)

Malby na stěnu

Mohu Vám na míru navrhnout a provést malbu na stěnu přímo do Vašeho interiéru.

Grafika

Vymyslím pro Vás originální svatební oznámení, různé pozvánky, přáníčka, PF, vizitky, loga, obrazy na míru...... Nikdo nebude mít stejné! :) Ukázky prací viz níže a nebo třeba na tomto mém webu, který jsem sama vytvořila. Mojí prací jsou rovněž veškeré materiály na facebookových stránkách. "Vše z jedné dílny" :-)

Zajímá Vás více?