Portfolio
ukázky prací a realizací

Návrhy interiérů

Kuchyně, koupelny, obývací pokoje, ložnice, dětské pokoje, chodby, šatny.. Navrhnu pro Vás jakýkoli interiér, včetně nebytových prostor. 

Navrhnu konkrétní typy kuchyňských skřínek, kladečské plány na keramické obklady nebo dlažby, atypický nábytek pro obtížně řešitelné prostory, nábytek na míru, osvětlení,..

Designové návrhy

Návrhy různých dalších prvků, fasády, okolí domu, vstupní části, výlohy, části zahrad, teras, balkonů, pergoly, interiérové dekorace, oživení prázdných stěn a nevyužitých prostorů,... Studie rodinných domů nebo třeba úpravy stávajících návrhů.

Proměny

Ať už místností jako celku, nebo jednotlivých částí, úpravy dispozic a rozvržení místností či nábytku,.. Změny barevného řešení, nové ladění, dekorování..

Proměny a nové využití staršího či nepoužívaného nábytku, který vám třeba leží na půdě. Ráda dávám starým věcem nový život.

Online návrhy interiérů

Jste z větší dálky? Ani v tomto případě Vás nenechám na holičkách! :) Můžete využít službu online návrhu Vašeho interiéru, zapotřebí bude pouze řešený prostor změřit a vyfotit. Další postup už je na společné domluvě.

Realizace

Pomůžeme Vám zrealizovat Váš návrh interiéru, ať už se jedná o montážní práce, různé nátěry, dokončovací práce, drobné opravy, atd.. viz fotky realizací proměn.

Taky Vám mohu na míru navrhnout a provést malbu na stěnu přímo do Vašeho interiéru.

Grafika a webdesign

Vymyslím pro Vás originální svatební oznámení, různé pozvánky, přáníčka, PF, vizitky, loga, obrazy na míru...... Nikdo nebude mít stejné! :) Nebo vdechnu život Vašim webovým stránkám. Ukázky viz níže a nebo třeba na tomto mém webu, který jsem sama vytvořila. Mojí prací je rovněž eshop ARCHintKY a veškeré materiály na facebookových stránkách a Fleru. "Vše z jedné dílny" :-)

Zajímá Vás více?