ARCHintKA

Ing.arch.Kamila Gebauerová (Horáková)

*1984

V oboru se pohybuji od roku 2005, kdy jsem ještě během studia řešila první projekty. Můj obor mě velmi baví a v posledních letech mě to čím dál tím více táhne k interiérům, proměnám bydlení a kreativní tvorbě. Ráda své návrhy také realizuji. Pocit hmatatelného výsledku je pro mě k nezaplacení a mám vždy radost, když návrh nezůstane jen na papíru.

Zajímám se o feng šuej, dění ve světě designu, architektury a v posledních letech se zabývám především zmíněnými interiéry. Ráda se věnuji tvoření nového i přetváření starého. Řeším nové návrhy, ale velké kouzlo pro mě mají i veškeré proměny a rekonstrukce, kdy se starým věcem dává nový život. Baví mě vše kreativní, kreslení, malování na stěnu, počítačová grafika, blogování, navrhování a tvoření vlastních dekorací. 

Snažím se vždy vcítit do Vašeho stylu a vymyslet řešení přímo pro Vás na míru. Toto podpořím svým citem, vzděláním a zkušenostmi v oboru. Výsledkem je životní prostor, ve kterém se budete cítit více než dobře a který ovlivňuje Váš život víc než si myslíte. Těším se na další spolupráci!

Kamila Gebauerová


Kdo jsem?

Jedna taková "maminkatelka". Maminka tří dětí s potřebou realizovat se i trochu jinak než jen péčí o ratolesti :) Své děti zbožňuji nade vše a právě ARCHintKA mi umožňuje vypnout a odpočinout si od maminkovské rutiny a načerpat novou sílu tím, že se realizuji a tvořím. 

Zkontaktujte mě