Novinky v eshopu

09.11.2016

Opět přibylo pár položek do internetového obchůdku! ♥

Na mojí práci mám ráda tu pestrost. Od navrhování interiérů atd. (což je hlavně práce na počítači, co si budeme povídat :)) ), si občas docela ráda odpočinu u mého obchůdku. Tvoření a objednávání reálných věcí, balení balíčků, vymýšlení nových položek, hledání nových inspirací a třeba i nacházení pokladů v bazaru, natírání, kreslení.. To všechno je reálné a hmatatelné a vyvažuje tu moji abstraktní část práce :) 

Ono to ale zase s tou abstrakcí až tak divoké není, mezi vymýšlením např. krásného skandinávského obýváku řeším třeba nákupy, cesty na poštu s balíčky, vyzvedávání dcery ze školky atd atd :)) 

A tady už jsou zmíněné novinky, abych nezapomněla.. Proto jsem vlastně dneska začala psát :)

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si, co je nového
 

Když máte konkrétní místo a projekt na papíře, není nic lepšího než vidět svůj dům předem naživo a vše si dobře rozvrhnout :) Protože hotová fasáda se pak mění už jen těžko.. ;)

Tak takových projektů mi v poslední době přibývá čím dál více. A já jsem za to opravdu moc ráda! :) Když Vám můj styl padne do oka, není nic lepšího než využít množstevní slevu a nechat si zpracovat Vaše interiéry jako celek. Sakum prásk. Ušetříte si čas i finance. Navíc nehrozí, že Váš domov bude působit roztříštěně -...

Jedno z rčení říká "Jak na Nový rok, tak po celý rok". A já za sebe musím říct, že je to jedno z mých nejméně oblíbených pořekadel :)) Ovšem letos by to aspoň pracovně sedět mohlo - jsem vážně moc ráda za příliv nových zajímavých zakázek, objednávek v eshopu a hlavně Vašich milých reakcí, mailů, lajků, vzkazů - děkuji ♥...