Plním sny malým holčičkám (snad) :)

30.11.2016

Zrovna mám rozpracované dva větší projekty, oba zahrnují návrhy více interiérů. V jednom z nich byl také návrh pokojíčku pro malou holčičku :) A to já moc ráda. Tvoření pro děti je skvělé, mají velkou fantazii a já se tak můžu "vyblbnout". 

Nevím jak vy, ale já být malou Paulinkou, tak bych už v ložnici rodičů v dětské postýlce moc neotálela a vzala to přímou čarou do nového pokojíčku :)) 

Bude to pecka! <3

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si, co je nového
 

Když máte konkrétní místo a projekt na papíře, není nic lepšího než vidět svůj dům předem naživo a vše si dobře rozvrhnout :) Protože hotová fasáda se pak mění už jen těžko.. ;)

Tak takových projektů mi v poslední době přibývá čím dál více. A já jsem za to opravdu moc ráda! :) Když Vám můj styl padne do oka, není nic lepšího než využít množstevní slevu a nechat si zpracovat Vaše interiéry jako celek. Sakum prásk. Ušetříte si čas i finance. Navíc nehrozí, že Váš domov bude působit roztříštěně -...

Jedno z rčení říká "Jak na Nový rok, tak po celý rok". A já za sebe musím říct, že je to jedno z mých nejméně oblíbených pořekadel :)) Ovšem letos by to aspoň pracovně sedět mohlo - jsem vážně moc ráda za příliv nových zajímavých zakázek, objednávek v eshopu a hlavně Vašich milých reakcí, mailů, lajků, vzkazů - děkuji ♥...