Blog
..inspirace, aktuality, "backstage" :)

Když máte konkrétní místo a projekt na papíře, není nic lepšího než vidět svůj dům předem naživo a vše si dobře rozvrhnout :) Protože hotová fasáda se pak mění už jen těžko.. ;)

Tak takových projektů mi v poslední době přibývá čím dál více. A já jsem za to opravdu moc ráda! :) Když Vám můj styl padne do oka, není nic lepšího než využít množstevní slevu a nechat si zpracovat Vaše interiéry jako celek. Sakum prásk. Ušetříte si čas i finance. Navíc nehrozí, že Váš domov bude působit roztříštěně -...

Jedno z rčení říká "Jak na Nový rok, tak po celý rok". A já za sebe musím říct, že je to jedno z mých nejméně oblíbených pořekadel :)) Ovšem letos by to aspoň pracovně sedět mohlo - jsem vážně moc ráda za příliv nových zajímavých zakázek, objednávek v eshopu a hlavně Vašich milých reakcí, mailů, lajků, vzkazů - děkuji ♥...

Zrovna mám rozpracované dva větší projekty, oba zahrnují návrhy více interiérů. V jednom z nich byl také návrh pokojíčku pro malou holčičku :) A to já moc ráda. Tvoření pro děti je skvělé, mají velkou fantazii a já se tak můžu "vyblbnout".

To je pravda pravdoucí :) Každý cítí prostor kolem sebe jinak. Naštěstí se dá docela jednoduše upravit barevné a materiálové ladění tak, aby interiér seděl jeho obyvatelům přímo na míru a bez zbytečných investic. A to je můj hlavní cíl :) Okolní prostředí (a obzvlášť domov) nás velmi ovlivňuje, ať už pozitivně či negativně. Není jedno jak bydlíme.

Webnode konečně umožnil psaní blogů na webových stránkách, takže odteď se můžete těšit na příspěvky o tom, co dělám, na čem pracuji, co mi padlo do oka, na nějakou tu inspiraci i něco ze zákulisí :)